تاریخچه و خط مشی دبستان های نوید

 

موسسه آموزشی راه نوین نوید، از سال 1373 در شهر اصفهان تاسيس شد و هم اكنون پس از گذشت سالها با بهره گيري از تجربه موفق چندین ساله خود در زمينه آموزش و پرورش نونهالان موفق به ارائه طرحها و برنامه هاي جديد و متنوعي شده كه ما را به رساندن اهداف اصلي آموزش و پرورش نزديك ساخته است.

موسسه آموزشی راه نوین نوید به عنوان یک مدرسه هوشمند، مدرسه ای است که فرآیند آموزش، کنترل و مدیریت آن مبتنی بر فناوری رایانه و شبکه می باشد و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند است.حضور در موسسه آموزشی راه نوین نوید براي دانش آموزان شوق انگيز است و در آن با حوصله به عمق مطلب آموزشي پي مي برند،. به علاوه مهارت هايي را كه در زندگي به آنها نياز دارند، ياد مي گيرند. از اين رو با ذوق و شوق به مدرسه مي آيند.

تاکید بر مهارت های فکرکردن ، تدریس ارزش ها ، فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری تعاملی ، فراهم کردن انواع شیوه های آموزشی برای استعدادهای مختلف ، تکیه بر بکارگیری فناوریهای نوین در آموزش و آگاهی دادن به اولیاء در مورد آنچه در مدرسه واقع شده از جمله خط مشی ها و نکات برجسته دبستان نوید می باشد.

سیستم حضور و غیاب هوشمند جهت ثبت موارد انضباطی و آموزشی ،کتابخانه الکترونیکی ، بوفه الکترونیکی و سایت کامپیوتری مجهز از جمله عناصر مرتبط با سیستم هوشمند مدیریت مدرسه در موسسه آموزشی راه نوین نوید می باشند، ارتباط دانش آموزان و معلمان با این سیستم توسط کارتهای هوشمند برنامه ریزی شده است.

به مدرسه دخترانه نوید خوش آمدید

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 
15927

Happy clients

9

Years experience

1797

Rating comments

238

Lovely shortcodes


گواهینامه و عضویت ها

برای سیستم آموزشی و پرورشی دبستان نوید افتخاری بالاتر از این نیست که هر دانش آموز را به آن نسبت که توانایی ، استعداد و علاقه دارد به سمت بهترین مسیر و جهت در زندگی هدایت نماید. با این همه دستیابی دانش آموزان به موفقیتهای علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی هر ساله برگ زرینی را به افتخارات خانواده بزرگ نوید می افزاید. راهیابی و کسب مدال در مسابقات ورزشی در سطح استان ، کشور و بین المللی ، راهیابی و کسب رتبه های برتر در مسابقات فرهنگی و هنری در سطح استان و کشور ، دستیابی به مدارج بالای علمی دانش آموزان و .... تنها گوشه ای از افتخارات کسب شده توسط دانش آموزان نوید می باشد.


گواهینامه ها و عضویت در مراکز علمی و تحقیقاتی فرآیند آموزش، کنترل و مدیریت مبتنی بر فناوری رایانه و شبکه و سیستم ارزشیابی و نظارت هوشمند در دبستان نوید موجب شده که این دبستان به عنوان یک مدرسه هوشمند شناخته شوددریافت گواهینامه استاندارد آموزشی و عضویت در شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان وابسته به شهرک علمی و تحقیقاتی استان اصفهان به سبب طرح و اجرای مدارس هوشمند خود دلیلی بر این مدعا می باشد.

مجموعه آموزشی راه نوین نوید اولین مدرسه در سطح کشور می باشد که موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت Isoo 9001:2008 و مدرسه برتر QSC:2007 از کشور سوئیس در مقطع پیش دبستانی و دبستان می باشد.